Historia naszej firmy

„Zakład Betoniarski M. Kaluba, J. Ruszkowski” Spółka Jawna został założony i rozpoczął swoją działalność 1.04.1989 roku w Kleczewie koło Konina. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się produkcją kostki brukowej, bloczków betonowych oraz galanterii drogowej. W roku 2003 firma nasza została przekształcona ze spółki cywilnej,w spółkę jawną.Wybiegając naprzeciw rozwojowi budowlanemu w kraju, podjęliśmy decyzję aby rozszerzyć działalność o produkcję betonu towarowego. Nowoczesny węzeł betoniarski oraz rozbudowany park maszynowy spowodował, iż w kolejnych latach firma stała się jednym z liczących się producentów betonu w regionie.

Od 2008 roku firma przynależy do Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego. W 2010 roku firma wzbogaciła się o kolejny, tym razem mobilny węzeł betoniarski o wydajności 100m3/h. W roku 2013 uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny zlokalizowany przy drodze wojewódzkiej Września - Kalisz w m. Borzykowo gm. Kołaczkowo. Wydajność nowego zakładu w Borzykowie to 80 m3/h. Dzięki zwiększeniu możliwości produkcyjnych firma stała się największym producentem betonu towarowego w naszym regionie. W połowie 2015 roku uruchomimy kolejny zakład produkcyjny, tym razem w województwie kujawsko-pomorskim, w mieście Radziejowie.

Przez lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie dobrą renomę u naszych klientów, którymi są największe firmy drogowe i budowlane w kraju, jak i firmy lokalne oraz klienci prywatni.

Świadczymy usługi w promieniu ok. 50 km od każdego z zakładów co daje nam możliwość dostarczenia betonu towarowego klientom z okolic Brześcia Kujawskigo przez Inowrocław, Konina, Wrześnię aż po Środę Wielkopolską. Jeśli nie jesteś pewien czy dostarczymy beton na Twoją posesję zadzwoń i zapytaj naszego sprzedawcy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close